Schneiderka Alois (Valašské Meziříčí 1896 - 1958 Velké Karlovice)
Kytice bodláků, signováno a datováno vpravo dole s věnováním Al. Schneiderka 1944, olej/překližka, 80 x 60 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |